Horror na Roztoczu 2! – Nadchodzi!

slider_3_po_akcji

12 marca o godzinie 15:00 zakończyła się akcja zbierania funduszy na realizację publikacji Horror na Roztoczu 2! Przez 43 dni można było wspierać projekt na portalu PolakPotrafi.pl.

Akcja przebiegała dość dynamicznie i w zasadzie do ostatniej chwili nie było wiadomo czy uda się sfinansować projekt.

Łącznie osiągnął on 104% oczekiwanego wsparcia. To oznacza jedno – Roztocze ponownie nawiedzą bestie, duchy i niewyjaśnione zjawiska. Premiera w kwietniu lub w maju.

Horror na Roztoczu 2: Insomnia to zbiór 15 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu i w okolicach. Inicjatorem projektu jest Łukasz Kiełbasa i wszystkie opowieści są inspirowane jego snami. W projekcie wzięli udział utalentowani twórcy – pisarze: Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Artur Jastrzębowski, Renata Kiszczak, Marta Krajewska, Edward Mara, Leszek Siemiński, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla i Łukasz Kiełbasa oraz ilustratorka: Asia Jedlińska!

To już druga książka sennej antologii, z akcją na Roztoczu. Pierwsza – Horror na Roztoczu: Koszmar spoza granicy snów, wciąż cieszy się dobrym odbiorem i jest komentowana zarówno przez recenzentów, czytelników jak i omawiana na konferencjach naukowych (np. Światy Grozy na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie).

Więcej informacji na: http://horrornaroztoczu.pl

Facebooktwitter
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *